اطلاعیه مدیریت سایت : تهدیدات سایبری امریکایی ها علیه ملت ایران

با سلام خدمت کاربران گرامی !

با عرض پوزش مجدد و موکد بابت پایین بودن دامنه nrec.ir به مدت چند روز به اطلاع عزیزان می رساند ، علت این امر همانطور که در ایمیل های قبلی مدیریت ذکر شده بود تحریم دامنه های ایرانی (.ir) از سوی سرور سایت بود که چندین بار باعث وقفه در خدمات رسانی به شما دوستان گردید . بار اول با این مدعا که امریکا قوانینی را برای سرورها وضع کرده است مبنی بر اینکه : دامنه ایرانی روی سایت نباشد و ما با پرداخت هزینه اضافی برای خرید دامنه .in و پارک کردن دامنه ها روی همدیگر سعی در رفع این اشکال داشتیم ولی برای بار دوم از سوی سرور هشدار داده شد که به هیچ عنوان اثری از دامنه ایرانی در هاست نباشد و طی این اخطار و اولتیماتوم چند روزه ما را تهدید به پاک کردن کل محتواهای سایت از روی هاست نمودند . در حال حاضر سایت به یک هاست الــمانی منتقل گردیده است . امیـــدواریم در آیــنده قبل از اینکه پول هاست را بگیرند این هشدارها و تحریم ها را گوشزد کنند . در زیر متن نامه سرور را برایتان قرار داده ایم تا بیشتر با موضع گیری های امریکایی ها نسبت به ملت ایران آشنا شوید ، جالب این جاست که با ادعاهای مقامات امریکایی در خصوص مشکل نداشتن با ملت ایران ، هیچ کدام از سایت های مورد تحریم دولتی نیستند .

این در حالی است که در روزهای پیش و چندی پس از 22 بهمن ماه شرکت google با همکاری gigapedia دانلود کتاب را برای کاربران ایرانی تحریم نمودند .

 

متـــن نامه ها :

Hello,

On a closer look over your domains I have found that your added a couple of .ir domains as parked domains:

paramid.co ---paramid.ir
rayabest.co ---rayabest.ir
nrec.in ---nrec.ir
bayazid.info ---bayazid.ir

Please note that US sanction laws prevents us from hosting these domains on our servers. All these parked domains have been removed.

Thanks,

____________________________

 

Hello,

During routine compliance audits we have found that your account is hosting .ir (Iran) domains. Unfortunately, US sanction laws prevents us from hosting these domains on our servers. Below is a list of the .ir domains found to be hosted on your account(s):

iranut.ir: iranut
rayabest.ir: raya
bayazid.ir: wwwbaya
meyghan.ir: meygha
robochip.ir: robochip
matamkade.ir: matamkad
nrec.ir
nano-system.ir: nanosyst
paramid.ir: wwwpara
mhdicomp.ir: mhdicomp

The domains listed above will need to be removed from your account within 10 days. If we do not hear back within 10 days, or the domains are not removed in that time, we will have to suspend the corresponding accounts.

نظر بدهید !